Fotograf Nieruchomości Warszawa

Fotograf Nieruchomości Warszawa
Fotograf Nieruchomości Warszawa
Fotograf Nieruchomości Warszawa

Sprzedaż nieruchomości to proces, na który składa się kilka kluczowych elementów. Jednym z nich powinna być dzisiaj profesjonalna fotografia wnętrz. Jakość zdjęć ma ogromny wpływ na dostrzegalność ogłoszenia w Internecie. Profesjonalny fotograf nieruchomości wie jak fotografować mieszkanie by prezentowało się najbardziej atrakcyjnie – zadba o to, by Twoja oferta wyróżniała się na tle innych. Etap przeglądania zdjęć to pierwszy moment, w którym można wzbudzić zainteresowanie potencjalnego kupującego. Nieatrakcyjne zdjęcia już na wstępie sprawiają, że wiele osób straci zainteresowanie Twoją ofertą. Nie warto tracić tej szansy, to może zaprzepaścić szansę sprzedaży nawet najbardziej atrakcyjnej nieruchomości. Dodatkowo opóźnienie procesu sprzedaży to tylko rosnące koszty dla właściciela. Warto skorzystać z usług profesjonalisty – wybierz fotografa specjalizującego się w fotografii nieruchomości, z udokumentowanymi realizacjami w portfolio.

Fotograf nieruchomości Warszawa: Fotografia wnętrz to usługa, która jest coraz bardziej popularna i staje się podstawą w transakcjach sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Jako fotograf wnętrz od kilku lat współpracuję z agencjami nieruchomości, wykonuję rocznie około 400 sesji fotografii wnętrz w Warszawie. Klienci, którzy ze mną współpracują od lat, doceniają zdobyte doświadczenie i umięjętności.

Pamiętaj, by przed sesją należycie przygotować nieruchomość – wnętrza powinny być wysprzątane, a nadmiar przedmiotów usunięty. Fotografie wnętrz powinny przedstawiać rzeczywisty stan nieruchomości, niepotrzebne przedmioty i sprzęty nic nie wniosą do zdjęć. Nie oznacza to, że wszystkie pomieszczenia mają być całkowicie puste – nadmierna „sterylność” też nie jest wskazana. Odpowiednio dobrane dodatki i kwiaty pozytywnie wpłyną na odbiór wizualny Twojej nieruchomości. Home staging jest niezwykle istotny w fotografii nieruchomości, pozytywnie przełoży się na efekty sesji zdjęciowej. Nieruchomość należy dziś postrzegać jako „produkt”, który należy odpowiednio zareklamować, a dobrej jakości fotografie wnętrz to po prostu narzędzie marketingowe.
Fotografia nieruchomości Warszawa – cennik sesji uzależniony jest od wielkości nieruchomości, lokalizacji i ilości wymaganych zdjęć – zapytaj o szczegółową wycenę.

 

Jak przebiega rezerwacja sesji i jej wykonanie?

  1. Ustalamy szczegóły sesji i termin jej realizacji.
  2. Wystawiam fakturę, a po jej opłaceniu rezerwuję termin w grafiku.
  3. Wykonuję zdjęcia wnętrz w ustalonym terminie. Sesja zajmuje zwykle około 1-2 h, a w przypadku większych nieruchomości może to potrwać dłużej.
  4. Obrobione fotografie nieruchomości wysyłam w ciągu 3-4 dni po sesji. Zdjęcia wysyłam w dwóch formatach – duże pliki w pełnej rozdzielczości oraz pomniejszone pliki dostosowane do umieszczania w Internecie na portalach ogłoszeniowych.
Fotograf Nieruchomości Warszawa
Fotograf Nieruchomości Warszawa
Fotograf Nieruchomości Warszawa
„Wierzę, że w architekturze musi być coś więcej, niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka, coś, co trzeba odkryć, a co my, jako obserwatorzy, powinniśmy odnajdować na kilku poziomach.”
Fotograf Nieruchomości Warszawa
Jürgen Mayer-Hermann

Architekt