Sesja fotograficzna do portfolio architekta wnętrz

Sesja dokumentująca projekt to zwieńczenie pracy architekta. Dobre zdjęcia odwzorowujące projekt przyciągną uwagę klientów – szczególnie jeśli zostaną zaprezentowane w prasie wnętrzarskiej.

Moje sesje wykonywane dla biur projektowych są publikowane na portalach internetowych (Label Magazine, WhiteMAD, Internity Home, PLN Design) i w prasie drukowanej (Czas na Wnętrze, Cztery Kąty, WhiteMAD, HOMEBOOK Design, M jak Mieszkanie, Wnętrza Domów, Świat Wnętrz).

Jak przebiega współpraca? Na początek prześlij mi wizualizacje projektu i zdjęcia poglądowe. Omówimy koncept całej sesji i założymy cele, które chcemy osiągnąć.

Następnym krokiem jest umówienie dogodnego terminu na sesję i podpisanie umowy.

Przed obróbką otrzymujesz poglądówki z surowymi plikami i wybierasz zdjęcia do finalnej postprodukcji. Zawsze sugeruję najlepsze kadry, które mają duży potencjał do publikacji.

Końowy etap to publikacja. Rozsyłam zdjęcia po redakcjach magazynów wnętrzarskich, na portale branżowe i uzgadniam szczegóły.

Zdjęcia nieruchomości na sprzedaż i wynajem

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie? Odpowiednia prezentacja nieruchomości znacznie przyśpieszy transakcję. Profesjonalna sesja zdjęciowa sprawi, że Twoje ogłoszenie będzie wyróżniać się na tle innych.
Pamiętaj, by przed sesją odpowiednio przygotować nieruchomość – home staging jest niezwykle istotny.

Zdjęcia dla biur nieruchomości

Prowadzisz agencję nieruchomości i zależy Ci na wysokiej jakości zdjęciach, które w jak najlepszym stopniu zaprezentują nieruchomość? Napisz! Wspólnie ustalimy warunki i zakres stałej współpracy.

Współpraca